Obchodní podmínky

Obchodní podmínky e-shop Obilný klíček s.r.o.

 

  1. Základní údaje

Dodavatel: Obilný klíček s.r.o.

Kosmova 4, 612 00, Brno – Královo Pole

IČ: 016 59 456

DIČ: CZ 016 59 456

dále jen ‚prodávající

Kontaktní údaje:

Prodejna Kosmova 4, 612 00 Brno – Královo Pole

E-mail: krpole@obilnyklicek.cz

Bankovní spojení: ČSOB, číslo účtu: 123456789/0300

 

  1. Vymezení pojmů

Prodávající je obchodní společnost s ručením omezeným  Obilný klíček s.r.o. se sídlem Kosmova 4, 612 00 Brno.

Kupující je zákazník našeho internetového obchodu.

Kupující spotřebitel  (dále jen spotřebitel) je fyzická osoba  jež při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní  nebo jiné podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání .

Kupující, který není spotřebitel (dále jen kupující) je osoba, jež při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání.

Kupní smlouva  - řádně vyplněná a odeslaná objednávka spotřebitele nebo kupujícího je závazným návrhem na uzavření kupní smlouvy s prodávajícím.

 

 

  1. Objednávka

Pro objednání zboží postačí uvést jméno a dodací adresu, registrace není povinná.

Odesláním objednávky prodávajícímu spotřebitel  nebo kupující souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

Zaslaná objednávka je závazná a je návrhem kupní smlouvy.

Zasláním potvrzení objednávky prodávajícím na e-mail uvedený spotřebitelem nebo kupujícím v objednávce dojde k uzavření kupní smlouvy.

 

  1. Platba zboží

Hotovostní platba  - v případě rozvozu po Brně

Platba dobírkou – při převzetí zboží dopravní službě nebo při převzetí zásilky na poště

Bankovním převodem – v potvrzení objednávky prodávajícím jsou uvedeny náležitosti pro bezhotovostní platbu bankovním převodem: číslo účtu prodávajícího, částka k platbě, variabilní symbol platby.

Zboží je odesláno po připsání platby spotřebitele nebo kupujícího na účet prodávajícího.

Lhůta pro připsání platby je 7 dní, pokud nebude platba v této lhůtě připsána na účet prodávajícího, objednávka bude stornována.  

 

  1. Způsob doručení, ceník dopravy zboží

Rozvoz pro Brně( od 368 Kč)- zdarma

Rozvoz pro Brně( do 368 Kč)- 40 Kč

Balík do ruky České pošty (zásilka do hmotnosti 15kg) – 129,-Kč

Zásilkovna doručení na výdejní místo- 70 Kč

Zásilkovna doručení na adresu- 104 Kč

 

 6.Expedice, odeslání a převzetí zboží

Osobní odběr na prodejně  - Vaši objednanou  zásilku si vyzvednete v naší maloobchodní prodejně na adrese Kosmova 4, 612 00 Brno  - Královo Pole v průběhu otevírací doby obchodu na základě výzvy o zásilce připravené k vyzvednutí.

Platba v hotovosti při převzetí zásilky nebo bankovním převodem při objednání zásilky.

 

Dobírka - Balík do ruky České pošty  nebo Obyčejný balík České pošty – expedice do 48 - 72 hodin od přijetí objednávky dle možností provozovny. Spotřebitel nebo kupující  obdrží potvrzení o předání zásilky přepravci na uvedený email. Zásilky jsou dopravcem doručovány zpravidla do 24 hodin od převzetí.

 

Platba převodem  - Balík do ruky České pošty  nebo Obyčejný balík České pošty – expedice nejpozději do 24 - 48 hodin od připsání platby na účet prodávajícího  dle možností  provozovny. Spotřebitel nebo kupující  obdrží potvrzení o předání zásilky přepravci na uvedený email. Zásilky jsou dopravcem doručovány zpravidla do 24 hodin od převzetí.

 

  1. Reklamace zboží

Osobní odběr na prodejně  - při přebírání zásilky je zásilka zkontrolována.

Poštovní zásilky Balík do ruky České pošty, Obyčejný balík České pošty – zjevné poškození obalu je nutné zapsat jako výhradu při přebírání zásilky. Reklamace poškození zboží při dopravě může být uplatněna do 24hodin po rozbalení a kontrole zásilky – viz reklamační formulář.

Reklamace dodaného zboží  - viz reklamační formulář.

 

  1. Vrácení zboží, odstoupení od smlouvy

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy a vrátit zboží bez udání důvodu (v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. 9. 2000) ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží.

O odstoupení od smlouvy musí spotřebitel informovat prodávajícího osobně na adrese prodávajícího nebo písemně prostřednictvím zaslání e-mailu na adresu prodávajícího: krpolebilnyklicek.cz. Případně dopisem zaslaným na adresu prodávajícího.

Pokud spotřebitel odstoupí od smlouvy, budou prodávajícím vráceny všechny platby, které prodávající od spotřebitele obdržel, včetně nákladů na dodání. Platbu vrátí prodávající po obdržení vráceného zboží, které bude doručeno nejpozději  3 dny po odstoupení od smlouvy a které bude uznáno jako vrácené zboží.

  1. Závěrečná ustanovení

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou používány pouze k distribuci zboží a ke komunikaci se zákazníkem a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě. Na žádost zákazníka budou jeho osobní údaje okamžitě vymazány z databáze firmy.